Értékesítőt keresünk kerékpár üzletünkbe!

Összehasonlító listához Hirdetés jelentése Parkolóba felvesz Oldal nyomtatása
Hirdetés Hirdető infó Ismerősnek ajánlom
Hirdetés képei
Alapértelmezett
Hirdetés tárgya:
Hirdetés szövege:
Értékesítő munkatársat keresünk belvárosi kerékpárüzletünkbe, a Go Mobility City -be!

Feladatok:
- rendelések kezelése
- ügyfelek kiszolgálása, kassza kezelés
- termékek regisztrálása
- online tartalomkezelés

Elvárás:
- minimum középfokú végzettség
- pozitív és ügyfélbarát szemlélet

Kerékpáros eladói tapasztalat illetve kerékpár szerelési ismeretek előnyt jelentenek, de nem elvárás.

Munkavégzés helyszíne: I. kerület (Várkert rkp.)

Jelentkezz csapatunkba, amennyiben a kerékpározás Számodra is többet jelent egy hobbinál, valamint szeretnél egy állandóan megújuló cég életében részt venni!

Fényképes önéletrajzodat az alábbi címünkre várjuk:
info@gomobility.eu
Munkakör:
Eladó
Munkaidő:
8
Megye:
Budapest
Település:
Budapest
Irányítószám:
1013
Infó a hirdetőről
Név:
Go Mobility
Bolt név:
Go Mobility
Település:
Budapest
Megye:
Budapest
Bemutatkozó:
Szaküzletként, szervizként és kölcsönzőként, bringás szezonban egész heti nyitva tartással várunk Téged: városi kerékpárokért, alkatrészekért és kiegészítőkért egyaránt jó helyen jársz!
Bolt profil:
Szaküzlet + Szerviz + Kölcsönző + Webshop
Telefonszám:
30 2155152
Weboldal (URL - http:// kezdettel!):
1013
Utcanév és házszám:
Várkert rkp. 15-16.
Hírlevél feliratkozás ***:
igen
Hirdető képe/logója
Ajánld ismerősödnek
A *-gal jelölt mezők kitöltése szükséges
Ismerős neve *
E-mail címe *
Felhasználónév/ Név
Saját e-mail címed
Üzenet
Ellenőrző kód *
Kattints ide másik kódért Másold a képen látható karaktereket ide:

Keresés kulcsszóra