Junior sales munkatárs / Gepida

Összehasonlító listához Hirdetés jelentése Parkolóba felvesz Oldal nyomtatása
Hirdetés Hirdető infó Ismerősnek ajánlom
Hirdetés képei
Alapértelmezett
Hirdetés tárgya:
Hirdetés szövege:
Folyékonyan beszélsz németül és ezt a tudást szeretnéd kamatoztatni a munkádban is? Van tapasztalatod az értékesítésben vagy szívesen kipróbálnád magad benne?
Ha igen, akkor TÉGED keresünk!

Magyarország több évtizedes múlttal rendelkező, a GEPIDA kerékpárokat gyártó és forgalmazó vállalata keres magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

>>> Junior sales munkatárs (német nyelvtudással) <<<

Feladataid lesznek:
• A cég vevőivel történő folyamatos kapcsolattartás német nyelven
• Külföldön dolgozó területi képviselők munkájának támogatása, szervezése
• Ajánlatok előkészítése, elkészítése és követése
• Rendelések feldolgozása, számlázása
• Technikai és értékesítési támogatás a cég vevői számára
• Kintlévőségek monitorozása és kezelése
• Beérkező reklamációk kezelése, garanciális ügyintézése, az ügyintézés dokumentálása
• Kiállításokon, vásárokon való részvétel (külföldön)
• Potenciális ügyfelek beazonosítása és akvizíciója
• Az export piacokon a szerződött képviselő cégek koordinációja, felügyelete
Amire szerintünk szükséged van:
• Német nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban (napi munkavégzéshez szükséges)
• Érdeklődés a külkereskedelem terület iránt
• Jó kommunikációs és tárgyaló készség
• Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség
• Önálló munkavégzés
• Stratégiai és tulajdonosi szemlélet
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, stb.)
Örülünk, ha van:
• B kategóriás jogosítvány
• Angol nyelvtudás
• Felsőfokú gazdasági, kereskedelmi és/vagy műszaki és/vagy német nyelvű bölcsész végzettség
• Kerékpárok műszaki ismerete

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, juttatások, bónusz, dolgozói kedvezmény
• Nemzetközi kapcsolatokat építhetsz
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség értékesítési területen
• Aktívan részt vehetsz a termékfejlesztésben
• Jó hangulatot és egy összetartó csapatot
Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület (Cinkota)
Ha szeretnél egy lelkes csapat jó kedvű tagja lenni és szívesen vennél részt hazai termékek gyártásában. Kérjük pályázatodat a megpályázott pozíció megjelölésével a következő címre juttasd el: allas@gepida.hu
Munkakör:
Junior sales munkatárs
Megye:
Budapest
Település:
Cinkota
Irányítószám:
1164
Infó a hirdetőről
Név:
Gepida Kerékpár Kft.
Bolt név:
Gepida
Település:
Kerékpár Kft.
Megye:
Budapest
Bemutatkozó:
Magyarország több évtizedes múlttal rendelkező, a GEPIDA kerékpárokat gyártó és forgalmazó vállalata.
Bolt profil:
Szaküzlet
Telefonszám:
0606060606
1164
Utcanév és házszám:
Ostorhegy u.
Hírlevél feliratkozás ***:
igen
Hirdető képe/logója
Ajánld ismerősödnek
A *-gal jelölt mezők kitöltése szükséges
Ismerős neve *
E-mail címe *
Felhasználónév/ Név
Saját e-mail címed
Üzenet
Ellenőrző kód *
Kattints ide másik kódért Másold a képen látható karaktereket ide:

Keresés kulcsszóra