Kerékpár összeszerelőt keres a Gepida!

Összehasonlító listához Hirdetés jelentése Parkolóba felvesz Oldal nyomtatása
Hirdetés Hirdető infó Ismerősnek ajánlom
Hirdetés képei
Alapértelmezett
Hirdetés tárgya:
Hirdetés szövege:
Biztos, stabil munkahelyet keresel? Akkor csatlakozz jókedvű csapatunkhoz!

Magyarországon több évtizedes múlttal rendelkező, a Gepida kerékpárokat gyártó vállalat keres:

Kerékpár összeszerelőt (operátor)

A munkavégzés 1 műszakos munkarendben történik.

Feladat: kerékpárok részegységeinek szerelése, szalagrendszerben.

Elvárásaink: precíz, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, jó állóképesség.

Amit ajánlunk:
- Biztos munkahely
- Versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz, juttatások
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Világszínvonalú termékek gyártásában tapasztalatszerzés

Jelentkezés: E-mailben az allas@gepida.hu e-mail címen, a pozíció megjelölésével (tárgy: matricázó) vagy személyesen, önéletrajzzal a 1164 Budapest, Ostorhegy utca 4. címen és telefonon a 06 1 400 60 65 / 971-es melléken.
Munkakör:
Kerékpár összeszerelő (operátor)
Munkaidő:
heti 40 óra
Megye:
Budapest
Település:
Budapest XVI. ker.
Irányítószám:
1164
Infó a hirdetőről
Név:
Gepida Kerékpár Kft.
Bolt név:
Gepida
Település:
Kerékpár Kft.
Megye:
Budapest
Bemutatkozó:
Magyarország több évtizedes múlttal rendelkező, a GEPIDA kerékpárokat gyártó és forgalmazó vállalata.
Bolt profil:
Szaküzlet
Telefonszám:
0606060606
1164
Utcanév és házszám:
Ostorhegy u.
Hírlevél feliratkozás ***:
igen
Hirdető képe/logója
Ajánld ismerősödnek
A *-gal jelölt mezők kitöltése szükséges
Ismerős neve *
E-mail címe *
Felhasználónév/ Név
Saját e-mail címed
Üzenet
Ellenőrző kód *
Kattints ide másik kódért Másold a képen látható karaktereket ide:

Keresés kulcsszóra