Kerékpáros Futár Állás NettóFizu:150-200eFt/Hó

Összehasonlító listához Hirdetés jelentése Parkolóba felvesz Oldal nyomtatása
Hirdetés Hirdető infó Ismerősnek ajánlom
Hirdetés képei
Alapértelmezett
Hirdetés tárgya:
Hirdetés szövege:
Az ISZKIRI Futárszolgálat KERÉKPÁROS, (ROBOGÓS), FUTÁROKAT KERES, azonnali kezdéssel, teljes munkaidőre - fő állásba (hétfőtől péntekig, 8-17 óráig tartunk nyitva), saját kerékpárral/robogóval (300 ccm-ig) budapesti munkára.

JELENTKEZÉSeket az info@iszkiri.hu emailcímen várunk a következő adatokkal: Név, Mobiltelefonszám, Lakóhely(Bp.-i kerület elég), Életkor, Jármű típusa, évjárata.

KERESETek cégünknél:
- KERÉKPÁRRAL: NETTO 150-200e Ft/hó (bruttó 225-300e Ft/hó)
- ROBOGÓVAL: NETTO 150-200e Ft/hó (bruttó 225-300e Ft/hó)
Fix alapbér + teljesítménytől függően változó havi bérezés.A 3 hónap próbaidő után további béren kívüli juttatások.

A pozíció betöltéséhez szükséges:
- Jó állapotú, felszerelt, saját kerékpár/robogó és saját mobiltelefon (amin hívást is tud indítani, lehetőleg vezetékes fülhallgatóval/bluetooth fülessel)
- Szerelési készség, alapvető szerszámok, kiegészítők.(pld. defekt esetén önálló szereléshez)
- BUDAPESTI (ideálisan bejelentett) lakóhely.
- Budapesti városismeret, jó tájékozódó képesség, Gps / térkép használati készség, friss saját Gps / térkép (Budapest és környékéről lehetőleg házszámos verzió).
- Időjárásnak megfelelő ruházat, KRESZ szerinti kötelező felszerelések.
- Jó fizikum (rakodás-pakolás is része a munkának), kitartás (kerékpárral 80-120km/nap tekerés, robogóval 100-150 km/nap teljesítése szükséges), egészségügyi alkalmasság.
- Feltétlen munkakedv, pontosság, tisztaság, "eső/időjárás állóság".
- Betöltött 18. életév feltétel! (Diákmunkásokat, részmunkaidősöket jelenleg nem keresünk)
A munkára mindenkit betanítunk, pályakezdők és tapasztalt munkavállalók jelentkezését is várjuk. Korábbi munka- vagy futártapasztalat nem szükséges.

Amit nyújtunk:
- Azonnali kezdési lehetőség.
- Alkalmazotti jogviszony, bejelentett legális főállás (hétfőtől péntekig, 8-17-ig tartunk nyitva).
- Hosszú távú munkalehetőség.
- Teljesítményarányos bérezés, aki többet visz el, az többet is kereshet.
- GARANTÁLT NETTÓ BÉREK (3 hónap próbaidő után):
- KERÉKPÁROSOKNAK: 150.000Ft nettó/hó,
- ROBOGÓSOKNAK: 150.000 Ft nettó/hó,
Teljesítmény alapján természetesen magasabb bér is elérhető!
- A fizetésen felül havi 8333 Ft készpénz cafeteria (3 hónap próbaidő után).
- KERÉKPÁROSOKNAK: havi 5000 Ft szerviz költségtérítést nyújtunk.
- ROBOGÓSOKNAK: a teljes km futásra üzemanyagköltséget és amortizációs költséget is fizetünk km nyilvántartás szerint (3liter/100 km fogyasztásig, kb.: 19Ft /km jelenleg).
- Hétköznap/munkanapokon szállítunk, nincs hétvégi-éjszakai munkavégzés.
- A munkavégzés helyszíne: elsősorban Budapest és néha az agglomeráció.
- Levél- és csomagszállítás a profilunk, nem étel futár munka.
- Korlátlan ásványvíz (télen tea is) fogyasztás biztosított (futárdepónkban).
- Kerékpáros/motoros futár hátizsákot biztosítunk.

Teljesítmény arányos bérezést alkalmazunk, melynek van havi fix és teljesítmény szerinti változó része.

JELENTKEZÉSeket az info@iszkiri.hu emailcímen várjuk a következő adatokkal: Név, Mobiltelefonszám, Lakóhely(Bp.-i kerület elég), Életkor, Jármű típusa, évjárata, motor űrmérete, fogyasztása.
Önéletrajz is beküldhető, de nem elvárás.
Munkakör:
Futár
Munkaidő:
H-P: napi 8 óra
Megye:
Budapest
Település:
Budapest
Infó a hirdetőről
Név:
Budai Gábor
Bolt név:
ISZKIRI futárszolgálat
Település:
Budapest
Megye:
Budapest
Bemutatkozó:
Az ISZKIRI futárszolgálat azonnali kézbesítéssel, kedvező árakon juttatja célba küldeményeit, elsősorban Budapesten és környékén, munkanapokon 08-17 óráig.
Futárrendelés: 061-3431330, info@iszkiri.hu.
A futárpostai szolgáltatás mellett földhivatali, cégbírósági, stb., ügyintézést is vállalunk.Igény esetén kerékpárral, robogóval, személygépkocsival, kisteherautóval is rendelkezésre állunk, vidékre és külföldre is szállíttathat az ISZKIRIvel.
Szerződött partnereink nagyobb havi volumen megrendelése esetén - automatikus kedvezményrendszerünk révén -4-8-12% - díjkedvezményt érhetnek el már a tárgyhavi számlában jóváírva.
Árainkat előre kalkulálhatja a http://www.iszkiri.hu/iszkiri_robot.php oldalunkon.
Amit nem bízna a postásra, bízza ránk.
Elvisszük ISZKIRI!
Várjuk szíves megrendeléseiket!
Bolt profil:
Szerviz
Telefonszám:
061-3431330
Weboldal (URL - http:// kezdettel!):
Irányítószám:
1033
Utcanév és házszám:
Harrer Pál utca 10.
Hírlevél feliratkozás ***:
igen
Hirdető képe/logója
Ajánld ismerősödnek
A *-gal jelölt mezők kitöltése szükséges
Ismerős neve *
E-mail címe *
Felhasználónév/ Név
Saját e-mail címed
Üzenet
Ellenőrző kód *
Kattints ide másik kódért Másold a képen látható karaktereket ide:

Keresés kulcsszóra