Key Account Managert keres a Gepida!

Összehasonlító listához Hirdetés jelentése Parkolóba felvesz Oldal nyomtatása
Hirdetés Hirdető infó Ismerősnek ajánlom
Hirdetés képei
Alapértelmezett
Hirdetés tárgya:
Hirdetés szövege:
Folyékonyan beszélsz angolul és ezt a tudást szeretnéd kamatoztatni a munkádban is? Van tapasztalatod az értékesítésben vagy szívesen kipróbálnád magad benne?
Ha igen, akkor TÉGED keresünk!

Magyarország több évtizedes múlttal rendelkező, a GEPIDA kerékpárokat gyártó vállalata keres magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Key Account Manager

Feladataid lesznek:
• Teljes körű export értékesítési tevékenység, vevőkapcsolatok alakítása angol nyelven elsősorban telefonon és e-mailen keresztül
• Éves értékesítési terv előkészítése, kidolgozása, végrehajtása.
• Új partnerek, importőrök, képviselők felkutatása.
• Értékesítési akciók kidolgozása, előkészítése és szervezése.
• Értékesítési szerződések előkészítése, meglévők felülvizsgálata.
• A megrendelések előkészítése, nyilván-tartások vezetése. Az értékesített termék számlázása, pénzügyi teljesítések követése.
• A belső használatú értékesítési statisztikák összeállítása, adatok, trendek elemzése, heti riportok elkészítése.
• Szakmai rendezvények, kiállítások előkészítése, lebonyolításában való részvétel.
• A termékek piaci lehetőségeinek vizsgálata, elemzése, speciális igények kutatása, értékesítési tevékenység ellátása. Piaci folyamatok alakulásának vizsgálata.
Amire szerintünk szükséged van:
• Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban (napi munkavégzéshez szükséges)
• Értékesítésben szerzett tapasztalat
• Lelkes, pörgős személyiség
• Jó kommunikációs és tárgyaló készség
• Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség
• Önálló, precíz munkavégzés
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, stb.)
Örülünk, ha van:
• B kategóriás jogosítvány
• Felsőfokú végzettség
• Kerékpárok műszaki ismerete

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, juttatások, bónusz, dolgozói kedvezmény
• Nemzetközi kapcsolatokat építhetsz
• Külföldi utazási lehetőség
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség értékesítési területen
• Jó hangulatot és egy összetartó csapatot
Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület (Cinkota)
Ha szeretnél egy lelkes csapat jó kedvű tagja lenni és szívesen vennél részt hazai termékek gyártásában. Kérjük pályázatodat a megpályázott pozíció megjelölésével a következő címre juttasd el: allas@gepida.hu
Munkakör:
Munkaidő:
heti 40
Megye:
Budapest
Település:
XVI. kerület (Cinkota)
Infó a hirdetőről
Név:
Gepida Kerékpár Kft.
Bolt név:
Gepida
Település:
Kerékpár Kft.
Megye:
Budapest
Bemutatkozó:
Magyarország több évtizedes múlttal rendelkező, a GEPIDA kerékpárokat gyártó és forgalmazó vállalata.
Bolt profil:
Szaküzlet
Telefonszám:
0606060606
Irányítószám:
1164
Utcanév és házszám:
Ostorhegy u.
Hírlevél feliratkozás ***:
igen
Hirdető képe/logója
Ajánld ismerősödnek
A *-gal jelölt mezők kitöltése szükséges
Ismerős neve *
E-mail címe *
Felhasználónév/ Név
Saját e-mail címed
Üzenet
Ellenőrző kód *
Kattints ide másik kódért Másold a képen látható karaktereket ide:

Keresés kulcsszóra