Eladó/Pénztáros Álláslehetőség a Bringaland Kerékpárboltban!

MUNKATÁRSAT KERESÜNK a 10 éves BRINGALAND KFT. dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő Kerékpár sportáruház csapatába.

Érdekel a kerékpározás? Aktívan sportolsz?

Akkor itt a remek lehetőség, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd! Ha szeretnél egy sportos, fiatalos csapat tagja lenni, keresünk Téged, a Dózsa György úton lévő boltunkba, a fent megnevezett munkakörbe.

Főbb feladatok:

  •  vásárlók kiszolgálása
  • az árukészlet napi szintű kezelése
  • internetes rendelések kezelése
  •  pontos pénztári munka
  • időközi leltárazásban részvétel
  • bolt rendezettségének fenntartása

Az ideális jelentkező:

  • barátságos, türelmes
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készségekkel bír
  • önálló, megbízható
  • hatékonyan és gyorsan dolgozik
  • minimális ismerettel rendelkezik a kerékpárok terén

Előnyt jelent:

  • sportszer kereskedelemben és/vagy pénztárosi pozícióban szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőséget
  •  azonnali kezdést, biztos munkahelyet
  • sportprogramokon való részvételt
  • dolgozói kedvezményt
  •  egyéni tanácsadást a sportoláshoz

Munkavégzés helye:
1071 Budapest Dózsa György út 78.
Várjuk Önéletrajzodat a gyuri@bringaland.hu e-mail címen!