Raktáros Álláslehetőség Budapesti Kerékpárboltban

Dolgozz VELÜNK - A tíz éves BRINGALAND KFT dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő Kerékpár sportáruház.

Érdekel a kerékpározás? Aktívan sportolsz? Szeretnél jobb lenni? Akkor itt a remek lehetőség, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd!

Ha szeretnél egy sportos, fiatalos csapat tagja lenni, keresünk Téged, a Dózsa György úton lévő boltunkba, a fent megnevezett munkakörbe.

Főbb feladatok:
 A beérkezett áruk ellenőrzése (mennyiségi adatok)
 Az áruk polcrendszerre való fel- és lepakolása
 Árucímkézés
 Csomagok szállításhoz való előkészítése.
 A raktári munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk gondos kezelése
 Raktári rend fenntartása

Az ideális jelentkező:
o önálló, rugalmas
o megbízható
o hatékonyan és gyorsan dolgozik
o minimális ismerettel rendelkezik a kerékpáralkatrészek terén

Előnyt jelent:
o sportszer kereskedelemben és/vagy raktáros pozícióban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
o hosszú távú munkalehetőséget
o azonnali kezdést, biztos munkahelyet
o rugalmas, részmunkaidős munkarendet
o dolgozói kedvezmény
o egyéni tanácsadást a sportoláshoz

Szükséges nyelvtudás:
 Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
1071 Budapest Dózsa György út 78.

Várjuk Önéletrajzodat a gyuri@bringaland.hu e-mail címen!